Selamlar ben Ozan,

2 yılı aşkın bir süredir Amazon'da Stoksuz E-Ticaret yapıyorum. Yaklaşık 1.5 yıldır da ekibimle beraber, yüzlerce kişiye eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Şu ana kadar 600'den fazla kişiyle çalıştık ve gerçek özgürlük olan ekonomik özgürlüklerini kazamalarına, kendi işlerinin sahibi olmalarına yardımcı olduk.

Tüm Eğitimlerimiz, sıfır bilgiden, en ileri seviyeye kadar bütün konuları anlatmak amacıyla özelleştirilmiş; oldukça kapsamlı ve sıfır bilgi sahip birinin bile anlayabileceği dilde hazırlanmıştır.


Eğitim paketlerimiz 2 bölümden oluşur.

1 - Eğitim Seti: Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan Videolu eğitim setimiz sayesinde konuyla ilgili A'dan Z'ye her şeyi öğrenmiş olursun. 

2 - Danışmanlık:  Ömür boyu erişebileceğin Facebook grubumuz sayesinde diğer kursiyerlerimizle fikir alışverişi yapabilir; özel destek sistemimiz sayesinde istediğin zaman, istediğin soruları sorabilir ve destek alabilirsin. Bu sayede eğitim setimizde teoriğini öğrendiğin konuyu pratiğe dökerken önüne çıkabilecek her türlü sorunu ortadan kaldırmış olursun.

Eğitimi bitirdiğinde, Amazon Stoksuz E-Ticaret hakkında en üst düzey bilgi seviyesine ulaşmış olacaksın. Kafanda herhangi bir soru işareti kalmayacak, ihtiyacın olan bütün konuları öğrenmiş ve kendi başına yapabilir hale gelmiş olacaksın.

3 aylık hesapta, sadece 1 haftada 2.569 AED = 5.130 TL ciro.

4 aylık hesapta Nisan'ın ilk 10 gününde 7.050 AED = 14.075 TL ciro.

Mart ve Nisan ayında 9.521 AED = 19.000 TL ciro.


SIK SORULAN SORULAR


İngilizce bilmek zorunda mıyım?

Hayır değilsiniz. Çok iyi seviyede İngilizce bilen kişilerle de çalıştık, tek kelime İngilizce bilmeyen kişilerle de. Aradaki fark neredeyse sıfır! Google Translate fazlasıyla işinizi görüyor. Kaldı ki, ana dili İngilizce olmayan Arap Emirlikleri, Japonya gibi ülkelerde de satış yapıyoruz. Translate her ülke için yeterli.


Eğitime ne kadar süre erişimim olacak?

Kursa erişim ömür boyu. Ne zaman isterseniz girip izleyebilirsiniz.


Ticaretle hiç ilgisi olmayan biri başarılı olabilir mi?

Kursun amacı da tam olarak bu. Size sıfırdan, profesyonel seviyeye kadar her konuyu detaylı bir şekilde öğretmek. Kurs bu temel etrafında kurgulandı.


Başlamak için şirketim olmalı mı?

Hayır, şirkete ihtiyacınız yok. Amazon bireysel kullanıcıların da hesap açıp satış yapmasına izin veriyor. Çok yüksek cirolara ulaştığınız ileri aşamalarda şirket kurabilirsiniz.


Amazon'da başarılı olmak için yazılım ya da ileri düzey bilgisayar kullanma becerisine sahip olmalı mıyım?

Elbette hayır. İnternete girip, temel seviyede kullanabiliyor olmanız yeterli. Geri kalan kısmı kursta en detaylı şekilde öğreneceksiniz. Kursu takip etmeniz yeterli.


Bilgisayarım olmadan yapabilir miyim?

Evet telefon üzerinden de yapabilirsiniz. Amazon'un kendi mobil uygulaması oldukça işlevsel. Yine de ekran büyüklüğünden dolayı bilgisayarın biraz daha pratik olacağını hatırlatmakta da fayda var.


Ne kadar sermayeye ihtiyacım var?

Dropshipping modelinde sermayeye sadece ilk 15 günlük zaman zarfında gelen siparişleri göndermek için ihtiyacınız var. İlk 15 gün devasa satışlar olmayacağından, kurs ücreti haricinde, 1000 TL'lik bir nakit ya da kredi kartı limiti işinizi görecektir. Sonrasında Amazon'un size yapacağı ödemelerle sistem kendi kendini döndürecek.


Sistem Nasıl İşliyor?

Amerika Amazon'unda olup, diğer ülke Amazon'larında olmayan ürünleri eğitimde detaylıca anlattığımız çeşitli programlar ve yöntemler aracılığıyla belirliyoruz. Daha sonra bu ürünleri mağazalarımızda listeliyoruz. Müşteri ürünü bizden satın aldığında, bizde ürünü hemen Amerika'daki dükkandan alıp, müşteriye yollatıyoruz. Aradaki fiyat farkından kârımızı elde ediyoruz. Amerika harici ülkelerdeki Amazon'ların ürün sayısı ve çeşitliliği çok yetersiz. Bu yüzden insanlar ürün çeşitliliği bulmakta zorlanıyorlar. Bizde dükkanımızda çeşitliliği sağlayarak, bu sayede ciddi miktarlarda satışlar yapıyoruz.


Kimler Yapabilir?

​Bu iş için ihtiyacın olan sadece bir bilgisayar veya akıllı telefon. Dolayısıyla bir lise öğrencisi de bu modelle satış yapabilir, 60 yaşında emekli bir birey de :)


Ne Kadar Kazanabilirim?

Satış yaptığımız pazar, yüz milyonlarca müşteriden oluşan devasa bir alan. Dükkanımızda listelediğimiz binlerce ürünle, bu devasa alanda bir çeşitlilik üretiyor ve her müşteriye uygun bir seçenek oluşturmuş oluyoruz. Ürün çeşitliliğimizi ve müşteri sayısını düşündüğünüzde potansiyelin ne kadar büyük olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kazanç konusunda kesinlikle herhangi bir ÜST LİMİT YOK! Ayda bir kaç yüz dolar da, eğitimi hazırlayanlar gibi ayda on binlerce dolar da kazanabilirsiniz. Kazancınız tamamen size bağlı. Dükkanınızda ne kadar çok ürün listeler, eğitimi ne kadar iyi uygular ve müşterilerinizi ne kadar memnun ederseniz, o kadar çok kazanırsınız.


Ne Kadar Yatırım Yapmalıyım?

Çok az! Stoksuz E-Ticaret yapmak için ciddi bir sermayeye ihtiyacın yok, adı üstünde STOKSUZ. Yapman gereken tek şey Sistem Nasıl İşliyor Bölümünde anlattığımız gibi, müşteri ürünü senden aldığında, tedarikçiden siparişi vererek, ürünü müşteriye göndertmek. Bunun için 1000 TL yeterli olacaktır. İster kredi kartı, istersen de banka kartını kullanabilirsin.


Kazanç Garantisi Var mı?

Eğitimdeki adımları uygularsan EVET! Satış yapmak şans işi değil, bu işin bir yöntemi var. Biz burada, eğitim içinde anlattığımız programları kullanarak tamamen matematiksel analizler yapıyoruz. Bu analizler sayesinde, bizim için en kârlı olacak binlerce ürünü dükkanımızda listeliyoruz. Eğitimdeki adımları takip ettiğinde, kazanç elde etmeme ihtimalin YOK!

Kurs İçeriği


  Hesap Açılışları
Available in days
days after you enroll
  Hesap Ayarları
Available in days
days after you enroll
  Ürün Yükleme (Yazılımlı)
Available in days
days after you enroll
  Ürün Yükleme (Manuel)
Available in days
days after you enroll
  Genel Bilgi ve Ayarlar
Available in days
days after you enroll
  Satış
Available in days
days after you enroll
  Diğer
Available in days
days after you enroll
  Suspend
Available in days
days after you enroll
  Dropshipping Yanında Düşük Bütçe ile FBA Yapmak - Ayda 100-500 Dolar Ekstra Kâr
Available in days
days after you enroll
  Canlı Yayınlar
Available in days
days after you enroll
(3-6-9-12 TAKSİTLE ÖDEME YAPMAK IÇIN MESAJ ATINIZ.)


Neden Amazon'da Satış Yapmalısın?


  • Döviz Kazanmak! Kazandığınız her para 3, 5, 8 belki 10'la çarpılıyor! Döviz kazanıp Türkiye'de harcamak paha biçilemez.


  • Giriş maliyeti çok düşük! Stok tutmadığınız için büyük bütçelere ihtiyacınız yok.


  • Dil bilmenize gerek yok! Arapça bilmeden Arap Emirliklerinde, Japonca bilmeden Japonya'ya satış yapıyorum. Siz de İngilizce veya başka bir yabancı dil bilmeden istediğiniz ülkede satış yapabilirsiniz.


  • Dünya'nın en büyük pazarı! Tüm Dünya'dan yıllık 400 milyona yakın müşteriye satış imkanı.


Neden Bizimle Çalışmalısın?


  • Stoksuz E-Ticaret'i 600'den fazla kişiyle birebir çalışmış uzman ekibimizden öğrenin.


  • Yüzlerce kez test edilmiş ve başarısı kanıtlanmış yöntemlerle en iyi sonuca ulaşın.


  • Özel Facebook Grubumuzda diğer kursiyerlerimizle bilgi alışverişi yapabilme imkanına sahip olun.


  • Deneyimli destek ekibimiz sayesinde sınırsız soru hakkı ve her soruya cevap garantisi.19.880 AED = 39.700 TL ciro.

Sadece 3 ayda 12.410 AED = 24.770 TL ciro.

İlk 15 günde 620 AED = 1235 TL ciro.

1 ayda 9.697 AED = 19.210 TL ciro.

1 ayda 5.900 AED = 11.800 TL ciro.

Tatilde olup, tekrar etkinleştirildiği ilk 3 günde 965 AED = 1900 TL ciro.


Sadece 1 ayda 2794 AED = 5580 TL ciro.

Pandemi dönemi 19.390 AED = 38.720 TL ciro.


Pandemi dönemi 17.910 AED = 35.765 TL ciro.

Eğitime Kayıt Ol


(3-6-9-12 TAKSİTLE ÖDEME YAPMAK IÇIN MESAJ ATINIZ.)


2 günde 920 TL net kâr.


15 günde 1.657 AED = 3.300 TL ciro.

1 ayda 5.832 AED = 11.640 TL ciro.